GM

KRYAKVIN
DMITRY
GM

ELO CATALA - 2577
ID FCDE - 386618
GM

DEMIDOV
MIKHAIL
GM

ELO CATALA 2304
ID FCDE 385617
GM

VAISSER
ANATOLY
GM

ELO CATALA 2501
ID FCDE 386617
MI

GUTENEV
ALEKSANDR
MI

ELO CATALA 2462
ID FCDE 378560
MI

KOZLOV
GENNADY
MI

ELO CATALA 2376
ID FCDE 356562
MC

FERNANDEZ PEREZ
DIDIER
MC

ELO CATALA: 2345
ID FCDE: 19245
MF

SALGADO ALLARIA
CARLES
MF

ELO CATALA 2342
ID FCDE 3169
MF

PARES VIVES NATALIA MF

ELO CATALA 2333
ID FCDE 3764
MC

GUTIERREZ CLARES
JOAQUIM
MC

ELO CATALA 2330
ID FCDE 5611
MC

LUNA CORTES
LUIS
MC

ELO CATALA 2322
ID FCDE 8939

JOAN BARTROLÍ
MARC

ELO CATALA 2214
ID FCDE 24086

FLORES MENDOZA
JOSE

ELO CATALA 2135
ID FCDE 29781

IOSELANI
IRINA

ELO CATALA 2075
ID FCDE 385184

SANCHEZ LUQUE
JOAN

ELO CATALA 2043
ID FCDE
WMF

GALVAN CIPRIANI
VIVIANA
WMF

ELO CATALA 2041
ID FCDE

DIAZ COMAS
JORDI

ELO CATALA 2023
ID FCDE

FONF FONT
JOSEP

ELO CATALA 1965
ID FCDE 5727

VOLKOV
VLADIMIR

ELO CATALA 1952
ID FCDE 23822

ARMENTA HEGEL
PABLO

ELO CATALA 1904
ID FCDE 5371

VOLKOV BAER
IVAN

ELO CATALA 1786
ID FCDE 23821

MASIP CANELA
ANDREU

ELO CATALA 1700
ID FCDE 386934

DEBRITTO DIANA
ONA

ELO CATALA 1674
ID FCDE 386871

PETERGOVA
STELLA

ELO CATALA 1639
ID FCDE 386646

MARTURIA GANDARA
DALILA

ELO CATALA 1326
ID FCDE 383706

MARTURIA GANDARA
MARTINA

ELO CATALA 1297
ID FCDE 383707

LAGHZAOUI DIYAF
HARON

ELO CATALA 1282
ID FCDE 383669

ÁLVAREZ
JORDI

ELO CATALA 2075
ID FCDE 1922

DIAZ COMAS
JUAN JOSE

ELO CATALA 1665
ID FCDE 26379
Super User

Super User

25 Desembre 2016

RONDA 2

29/01/2017 - 09:30

5 Llinars - Platja d'Aro 5
Lloc de joc: Club d 'Escacs Llinars
Prat de la Riba, 17, 08450 Llinars del Valles
(BARCELONA)

2,5 Platja d´Aro B - Vilobí 3,5
Lloc de joc: Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 3

05/02/2017 - 09:30

9 Platja d'Aro - Masnou 1
Lloc de joc:  Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro
(GIRONA)

3,5   Olot D - Platja d'Aro B 2,5
Lloc de joc: Club d 'Escacs Olot
Passeig d'en Blai, 6, 1r, 17800 Olot (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 4

12/02/2017 - 09:30

3 Tordera - Platja d'Aro  7
Lloc de joc: Club d 'Escacs Tordera
C./Ciutadans, 16, 1r, 08490 Tordera (GIRONA)

4,5 Platja d'Aro BHostalric B  1,5
Lloc de joc: Club d ´Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 5

19/02/2017 - 09:30

6 Platja d'Aro  - Figueres B 4
Lloc de joc:  Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

1 L'Escala - Platja d'Aro B  5
Lloc de joc: Club d 'Escacs L'Escala
C./Garbí, 6, 17130 L'Escala (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 6

26/02/2017 - 09:30

4 Santa Eugenia - Platja d'Aro  6
Lloc de joc: Club d 'Escacs Santa Eugenia
Ctra. Sta. Eugenia, 146, 17006 Girona (GIRONA)

3,5 Platja d'Aro B - Cassa B 2,5
Lloc de joc:  Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 7

05/03/2017 - 09:30

6 Platja d'Aro - Rubinenca  4
Lloc de joc: Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

1,5 Gerunda F - Platja d'Aro B 4,5
Lloc de joc: Club d 'Escacs Gerunda
C./
Saragossa, 27, 17002 Girona (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 8

12/03/2017 - 09:30

6 Gerunda B - Platja d'Aro  4
Lloc de joc: Club d 'Escacs Gerunda
C./
Saragossa, 27, 17002 Girona (GIRONA)

5  Santa Pau - Platja d'Aro B  1
Lloc de joc: Club d 'Escacs Santa Pau
Plaça de Sant Roc, 3, 17811 Girona (GIRONA)

25 Desembre 2016

RONDA 9

19/03/2017 - 09:30

8,5  Platja d'Aro - Tres Peons B 1,5
Lloc de joc: Club d 'Escacs Platja d'Aro
C./Marina, 7, 17250 Platja d'Aro (GIRONA)

0  3 Olot D - Platja d'Aro B 3 0

Lloc de joc: Club d 'Escacs Olot
Passeig d'en Blai, 6, 1r, 17800 Olot (GIRONA)

 

07 abril 2016

SLIDE 1

03 abril 2016

CRÒNICA IX RONDA

CRÒNICA DARRERA RONDA DEL PER EQUIPS 2016.

Dia 3 d’abril de 2016, dia de transistors que es diria abans, doncs a dia d’avui el que fèiem era enviar watts up i/o consultes via facebook per saber que feien la resta d’equips implicats en ascensos i descensos, especialment dolorós que el Sta. Eugènia no hagi pogut disputar el play-of d’ascens a Primera Divisió empatant a punts i a punts de desempat amb l’altre equip gironí el Tordera, el segon desempat, el resultat particular ha decidit qui disputarà el play-off per l’ascens a Primera Divisió, una Segona Catalana molt igualada, a on es trobarem l’any vinent entre d’altres amb l’equip veí i històric Club GUIXOLENC, derbi.

No acabo d’entendre el canvi de criteri que ara fa que el segon equip classificat de la Preferent de Girona, el Palafolls, no pugi directament com estava previst a l’inici de la Competició, suposo que algú donarà les explicacions oportunes, està clar que la Delegació de Girona és potent en aquest moment, doncs el BANYOLES ha tornat a pujar de categoria ara ja és Club de Divisió D’Honor, i a un nombre molt alt de fitxes de jugadors i a més comptem amb importants clubs que estan a categories nacionals i encara hi haurà algun altre ascens a la promoció.

Nosaltres teníem la feina feta i em rubricat una campanya excel·lent amb una nova victòria, 9 de 9 i una estadística de punts que ja farà la web del Gerunda i l’amic Quim, aquesta vegada hem guanyat al Tordera B, qui venia amb tres jugadors menys, la seva permanència era assegurada i la nostre primera posició també, així que ha estat un matx plàcid per tots els jugadors, això si s’han disputat les set partides amb un resultat favorable de 4’5 a 2’5, més els tres punts per incompareixença.

Club d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja dd-AroClub d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja d-AroClub d'Escacs Platja d-Aro

L’Equip B ha plantat cara a l’Olot D, només hem pogut alinear 4 jugadors i el D de l’Olot a 5, i el resultat final ha estat un ajustat 2 a 3 a favor de l’equip de la Garrotxa. Victòries de Míriam Ballesta i Joan Díaz.

A la tarda/nit hem fet un sopar de final de per equips PIZZA per tots i alguna ràpida a la LA RIERA.

Pàgina 8 de 12